Nowości
Szanowni Państwo, powstał nowy importer produktów z pliku. Pozwala on na prostsze i szybsze dodawanie opon do oferty i nie wymaga wszystkich informacji o produkcie. Wystarczy kod SAP/CAI...
Technologia RunOnFlat umożliwia jazdę samochodem na oponach bez powietrza Technologia RunOnFlat to opatentowana ...
Rekrutacja

Infromacje związane z rekrutacją pracowników

Firma TIRE SERVICE z siedzibą w Białymstoku przy ul. Kopernika 93 na etapie poszukiwania przyszłych pracowników do nowo tworzonego projektu podała do druku ogłoszenie w prasie lokalnej (Kurier Poranny z dnia 12.03.2010 )

poszukiwano pracowników na stanowiska:

  • kierownik projektu
  • przedstawiciel handlowy.

Na ogłoszenie odpowiedziało 19 osób w tym na stanowisko:

  • kierownik projektu - 9 osób
  • przedstawiciel handlowy - 10 osób.

Rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami zostały przeprowadzone w okresie od 22.03.2010 do 25.03.2010.

W wyniku spotkań z kandydatami zostaly wybrane dwie osoby do pracy na ww. stanowiskach.

Rekturację zakonczono dnia 30.03.2010.
Polecamy opony
Moja lokalizacja

Usługa Moja lokalizacja udostępnia programowi Mapy Google Twoje przybliżone położenie, aby umożliwić wyszukiwanie firm znajdujących się w pobliżu.

Sprawdź swoje położenie
      Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Zarejestruj sie - warto

Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dzięki rejestracji będziesz mieć dostęp do funkcji, które nie są dostępne w przypadku braku konta. Powiadomienia o promocjach, najciekawsze oferty, historia transakcji zawartych przez platformę oraz wiele innych.

Po uzupełnieniu formularza wyślemy Ci wiadomość potwierdzającą proces rejestracji w naszym systemie z prośbą o jej potwierdzenie. W wiadomości będą również podane informacje na temat loginu i hasła potrzebnych do logowania. Po zalogowaniu się do systemu, w swoim profilu, będziesz mógł ustalić własne hasło do swojego konta.

Akceptuję regulamin zmienopony.pl

Login