Nowości
Szanowni Państwo, powstał nowy importer produktów z pliku. Pozwala on na prostsze i szybsze dodawanie opon do oferty i nie wymaga wszystkich informacji o produkcie. Wystarczy kod SAP/CAI...
Technologia RunOnFlat umożliwia jazdę samochodem na oponach bez powietrza Technologia RunOnFlat to opatentowana ...
Reklama na zmienopony.pl

Cennik reklam na zmienopony.pl

Zmienopony.pl jest platformą internetową skupiającą oferty towarów oraz usług serwisów z branży motoryzacyjnej/oponiarskiej kierowane do klientów detalicznych.

W celu zamieszczenia reklamy na platformie zmienopony.pl zapraszamy do zapoznania się ofertą produktów reklamowych przedstawioną poniżej.

A1 - Billboard
Graficzny element reklamowy umieszczany centralnie w górnej części strony. Billboard jest wyświetlany na każdej stronie platformy.
Wymiary: 750x100 pikseli
Wielkość: do 50 kB
Format: JPG, GIF, FLASH.
Opłata: wyślij zapytanie
A2 - Doublebillboard
Graficzny element reklamowy umieszczany centralnie w górnej części strony. Doublebillboard jest wyświetlany na każdej stronie platformy.
Wymiary: 750x200 pikseli
Wielkość: do 60 kB
Format: JPG, GIF, FLASH.
Opłata: wyślij zapytanie
B - Baner
Graficzny element reklamowy umieszczany w centralnej części strony wyszukiwarki opon/ofert. Baner występuje tylko na podstronie wyszukiwarki.
Wymiary: 468x60 pikseli
Wielkość: do 25 kB
Format: JPG, GIF, FLASH.
Opłata: wyślij zapytanie
C - Rectangle
Prostokątny element graficzny umieszczany z prawej części strony poniżej stałych elementów witryny (box polecamy opony, moja lokalizacja).
Wymiary: 180x150 pikseli
Wielkość: do 25 kB
Format: JPG, GIF, FLASH.
Opłata: wyślij zapytanie
D - Skyscraper
Graficzny element reklamowy w formie pionowego banera umieszczany z lewej części strony - bezpośrednio pod menu.
Wymiary: 160x600 pikseli
Wielkość: do 40 kB
Format: JPG, GIF, FLASH.
Opłata: wyślij zapytanie
E - Rectangle
Prostokątny element graficzny umieszczany w centralnej części strony wyszukiwarki opon/ofert. Rectangle występuje tylko na podstronie wyszukiwarki.
Wymiary:180x150 pikseli
Wielkość: do 25 kB
Format: JPG, GIF, FLASH.
Opłata: wyślij zapytanie

Newsletter

Typ Mailingu Opis Waga/Liczba znaków Cena za 100 wysyłek
Mailing HTML Mailing w formacie HTML rozsyłany do użytkowników zarejestrowanych na zmienopony.pl jako klient detaliczny do 40 kB 7 zł
Mailing HTML Mailing w formacie HTML rozsyłany do użytkowników zarejestrowanych na zmienopony.pl jako Sprzedawca (serwis opon) do 40 kB 7 zł

 

Kontakt w sprawie reklamy
e-mail: reklama@zmienopony.pl

Polecamy opony
Moja lokalizacja

Usługa Moja lokalizacja udostępnia programowi Mapy Google Twoje przybliżone położenie, aby umożliwić wyszukiwanie firm znajdujących się w pobliżu.

Sprawdź swoje położenie
      Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Zarejestruj sie - warto

Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dzięki rejestracji będziesz mieć dostęp do funkcji, które nie są dostępne w przypadku braku konta. Powiadomienia o promocjach, najciekawsze oferty, historia transakcji zawartych przez platformę oraz wiele innych.

Po uzupełnieniu formularza wyślemy Ci wiadomość potwierdzającą proces rejestracji w naszym systemie z prośbą o jej potwierdzenie. W wiadomości będą również podane informacje na temat loginu i hasła potrzebnych do logowania. Po zalogowaniu się do systemu, w swoim profilu, będziesz mógł ustalić własne hasło do swojego konta.

Akceptuję regulamin zmienopony.pl

Login