Nowości
Szanowni Państwo, powstał nowy importer produktów z pliku. Pozwala on na prostsze i szybsze dodawanie opon do oferty i nie wymaga wszystkich informacji o produkcie. Wystarczy kod SAP/CAI...
Technologia RunOnFlat umożliwia jazdę samochodem na oponach bez powietrza Technologia RunOnFlat to opatentowana ...
Moja Lokalizacja

Strona zmienopony.pl może określić Twoją lokalizację korzystając z modułu GPS. Przed rozpoczęciem należy się upewnić, że moduł GPS jest aktywny. Jeśli moduł nawigacji satelitarnej nie jest dostępny, można spróbować lokalizacji na podstawie innych oferowanych przez urządzenie metod takich jak sieci komórkowe, sieci WiFi lub adres IP. Należy jednak pamiętać, że te metody są znacznie mniej precyzyjne.

W celu rozpoczęcia próby wykrycia lokalizacji należy nacisnąć przycisk “Start”.

Aby wyszukiwanie mogło zadziałać należy udzielić zgody na udostępnienie aktualnej lokalizacji jeśli przeglądarka o nią poprosi.

Polecamy opony
Moja lokalizacja

Usługa Moja lokalizacja udostępnia programowi Mapy Google Twoje przybliżone położenie, aby umożliwić wyszukiwanie firm znajdujących się w pobliżu.

Sprawdź swoje położenie
      Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Zarejestruj sie - warto

Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dzięki rejestracji będziesz mieć dostęp do funkcji, które nie są dostępne w przypadku braku konta. Powiadomienia o promocjach, najciekawsze oferty, historia transakcji zawartych przez platformę oraz wiele innych.

Po uzupełnieniu formularza wyślemy Ci wiadomość potwierdzającą proces rejestracji w naszym systemie z prośbą o jej potwierdzenie. W wiadomości będą również podane informacje na temat loginu i hasła potrzebnych do logowania. Po zalogowaniu się do systemu, w swoim profilu, będziesz mógł ustalić własne hasło do swojego konta.

Akceptuję regulamin zmienopony.pl

Login