Nowości
Szanowni Państwo, powstał nowy importer produktów z pliku. Pozwala on na prostsze i szybsze dodawanie opon do oferty i nie wymaga wszystkich informacji o produkcie. Wystarczy kod SAP/CAI...
Technologia RunOnFlat umożliwia jazdę samochodem na oponach bez powietrza Technologia RunOnFlat to opatentowana ...
Zamienniki opon

Narzędzie sprawdzania właściwych zamienników jest niezwykle przydatne, gdy chcemy zamontować inny rozmiar opon w naszym aucie. Informuje o różnicy zamiennika i opony wzorcowej w średnicy kół oraz osiąganej prędkości (przekłamaniach licznika).

Aby skorzystać wpisz w polu "opona wzorcowa" aktualne parametry Twoich kół, jak średnica felgi, szerokość i profil opony. Następnie, wpisz w polu "zamiennik" parametry opony, którą chcesz użyć jako zamiennik. Sprawdź wyniki klikając w przycisk "oblicz".

Wpisz parametry Opona wzorcowa Zamiennik
rozmiar felgi
szerokość opony
profil opony
oblicz
Polecamy opony
Moja lokalizacja

Usługa Moja lokalizacja udostępnia programowi Mapy Google Twoje przybliżone położenie, aby umożliwić wyszukiwanie firm znajdujących się w pobliżu.

Sprawdź swoje położenie
      Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Zarejestruj sie - warto

Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dzięki rejestracji będziesz mieć dostęp do funkcji, które nie są dostępne w przypadku braku konta. Powiadomienia o promocjach, najciekawsze oferty, historia transakcji zawartych przez platformę oraz wiele innych.

Po uzupełnieniu formularza wyślemy Ci wiadomość potwierdzającą proces rejestracji w naszym systemie z prośbą o jej potwierdzenie. W wiadomości będą również podane informacje na temat loginu i hasła potrzebnych do logowania. Po zalogowaniu się do systemu, w swoim profilu, będziesz mógł ustalić własne hasło do swojego konta.

Akceptuję regulamin zmienopony.pl

Login