Nowości
Szanowni Państwo, powstał nowy importer produktów z pliku. Pozwala on na prostsze i szybsze dodawanie opon do oferty i nie wymaga wszystkich informacji o produkcie. Wystarczy kod SAP/CAI...
Technologia RunOnFlat umożliwia jazdę samochodem na oponach bez powietrza Technologia RunOnFlat to opatentowana ...
Technologia RunOnFlat

Run on flat

Technologia RunOnFlat umożliwia jazdę samochodem na oponach bez powietrza

Technologia RunOnFlat to opatentowana , specjalna konstrukcja boku opony, minimalizująca odkształcenia i ryzyko zsunięcia się opony z felgi. Całkowicie pozbawiona powietrza opona z technologią RunOnFlat umożliwia pokonanie dystansu 80 km przy maksymalnej prędkości 80 km/h — w normalnych warunkach drogowych.

Korzyści z technologii RunOnFlat

  • Opatentowana konstrukcja boku opony utrzymuje wagę pojazdu nawet przy jeździe na zerowym ciśnieniu.
  • Specjalna konstrukcja boku opony z nowo opracowaną wkładką gumową zabezpiecza oponę przed zniszczeniem spowodowanym nadmiernym odkształceniem.
Run on flat
  • Nawet przy całkowitej utracie ciśnienia w oponie parametry takie jak przyspieszenie , hamowanie i kierowanie pojazdem pozostają na niezmienionym poziomie.
  • Istnieje możliwość pokonania 80-kilometrowej trasy przy maksymalnej prędkości 80 km/h w normalnych warunkach drogowych.

Uwaga dotycząca bezpieczeństwa!

Opony RunOnFlat mogą zostać zamontowane tylko na samochody wyposażone fabrycznie w elektroniczny system ostrzegania o spadku ciśnienia. Maksymalna odległość 80 km i maksymalna prędkość 80 km/h nie powinny być przekraczane. Zaleca się montowanie opon RunOnFlat na obręczach z profilami bezpieczeństwa EH2+. Prosimy zwrócić uwagę na zalecenia zawarte przez poszczególnych producentów samochodów w książkach pojazdów, które mogą się różnić od informacji podanej przez producenta ogumienia.

RunOnFlat to znak handlowy technologii pozwalającej na jazdę samochodem po utracie ciśnienia w oponach. Znak ten zastępuje używane dotychczas: EMT przy oponach Goodyear oraz DSST przy oponach Dunlop. Dotychczasowe znaki mogą nadal występować na części opon ze względu na wymogi homologacji.

Źródło: TUNING Katalog techniczny i asortyment opony DUNLOP.


Polecamy opony
Moja lokalizacja

Usługa Moja lokalizacja udostępnia programowi Mapy Google Twoje przybliżone położenie, aby umożliwić wyszukiwanie firm znajdujących się w pobliżu.

Sprawdź swoje położenie
      Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Zarejestruj sie - warto

Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dzięki rejestracji będziesz mieć dostęp do funkcji, które nie są dostępne w przypadku braku konta. Powiadomienia o promocjach, najciekawsze oferty, historia transakcji zawartych przez platformę oraz wiele innych.

Po uzupełnieniu formularza wyślemy Ci wiadomość potwierdzającą proces rejestracji w naszym systemie z prośbą o jej potwierdzenie. W wiadomości będą również podane informacje na temat loginu i hasła potrzebnych do logowania. Po zalogowaniu się do systemu, w swoim profilu, będziesz mógł ustalić własne hasło do swojego konta.

Akceptuję regulamin zmienopony.pl

Login