Nowości
Szanowni Państwo, powstał nowy importer produktów z pliku. Pozwala on na prostsze i szybsze dodawanie opon do oferty i nie wymaga wszystkich informacji o produkcie. Wystarczy kod SAP/CAI...
Technologia RunOnFlat umożliwia jazdę samochodem na oponach bez powietrza Technologia RunOnFlat to opatentowana ...
Dodawanie opon do oferty z pliku .CSV

Szanowni Państwo,

powstał nowy importer produktów z pliku. Pozwala on na prostsze i szybsze dodawanie opon do oferty i nie wymaga wszystkich informacji o produkcie. Wystarczy kod SAP/CAI oraz nazwa produktu (w nazwie należy podać producenta).

Wzór pliku zawierającego ofertę przedstawiamy poniżej w postaci tabeli oraz pliku do pobrania.

SAP/CAI Stan magazynu Cena katalogowa Nazwa produktu Uwagi
506400 41 90,72 135/80R12 DĘBICA NAVIGATOR 68T
13183 34 114,24 175/65R14 FIRSTOP FSTTOUR 82T
15403820000 30 90,72 145/80R13 BARUM BRILLANTIS 2 75T

Pobierz plik

Kolejność kolumn w pliku jest dowolna i można ją skonfigurować.
Separatorem danych w pliku musi być średnik (;)

Aby zmienić domyślną kolejność kolumn należy po wczytaniu pliku z ofertą kliknąć w przycisk "Konfiguruj kolejność kolumn". Po kliknięciu pod przyciskiem pojawi się próbka danych z wczytanego pliku wraz z polami wyboru przy poszczególnych kolumnach.
Należy wybrać opcje z pola wyboru oznaczające odpowiednie informacje o ofercie.

Po uzupełnieniu wymaganych kolumn należy kliknąć w przycisk "Zapisz ustawienia".

Kolejność kolumn w pliku jest przypisywana do sprzedawcy wczytującego ofertę - przy kolejnym imporcie kolejność będzie pamiętana i nie trzeba jej konfigurować ponownie.

W przypadku pytań oraz sugestii związanych z funkcjonalnością prosimy o kontakt pod adresem: admin@zmienopony.pl

Z góry dziękujemy za współpracę.
Zespół zmienopony.pl

 

 

 


Polecamy opony
Moja lokalizacja

Usługa Moja lokalizacja udostępnia programowi Mapy Google Twoje przybliżone położenie, aby umożliwić wyszukiwanie firm znajdujących się w pobliżu.

Sprawdź swoje położenie
      Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Zarejestruj sie - warto

Rejestracja zajmie Ci tylko chwilę. Dzięki rejestracji będziesz mieć dostęp do funkcji, które nie są dostępne w przypadku braku konta. Powiadomienia o promocjach, najciekawsze oferty, historia transakcji zawartych przez platformę oraz wiele innych.

Po uzupełnieniu formularza wyślemy Ci wiadomość potwierdzającą proces rejestracji w naszym systemie z prośbą o jej potwierdzenie. W wiadomości będą również podane informacje na temat loginu i hasła potrzebnych do logowania. Po zalogowaniu się do systemu, w swoim profilu, będziesz mógł ustalić własne hasło do swojego konta.

Akceptuję regulamin zmienopony.pl

Login